Žiadne rande, tak aspoň sex

Momentálne je riskantné vôbec stretávať sa s inými ľuďmi. Obmedzujeme kontakty aj s vlastnou rodinou, nie to ešte s cudzími ľuďmi. Najmä takými ľuďmi, ktorých ani poriadne nepoznáme. Nevieme, kadiaľ sa pohybujú a či nemôžu byť potenciálne nebezpeční. Všetko je to otázne a preto si teraz málokto niečo s niekým začína. Vzťahy skôr stagnujú a máme pocit, že sa nedá nič robiť iba zoznamovať sa cez internet. Ani tam to však nie je také ružové ako by sme očakávali. Kým sa nejaká slečna, dáma alebo pani chytí a dá sa uloviť, tak prejde dosť veľa času. Bolo to jednoduchšie, keď človek mohol zájsť na diskotéku a rovno si uloviť nejakú žienku do postele. Keď aj nechcel hľadať vzťah, tak takáto nejaká čajka sa vždy chytila a človek bol spokojný. Len čo teraz s tým? Dá sa v tom nájsť nejaké východisko?

girl-254708_1920

Keď je človek zúfalý, tak potom robí zúfalé veci. Nedaj sa dotlačiť až do tohto štádia, kedy by si robil ozaj zúfalé veci. Radšej si pozri na internete ponuku na sex priváte a niečo si vyber. Respektíve niekoho si vyber. Nejakú krásnu, nádhernú, lahodnú, šťavnatú, čerstvú a neviem ešte akú slečnu, ktorá ti spríjemní tvoje osamelé dni.

girl-2032802_1920

Môže ti rozžiariť každý jeden čas, kedy si ju rezervuješ a využiješ. Určite nebudeš ľutovať. Veď kde inde by si našiel IP? Ako sa u mladých hovorí je to istý pich. Máš proste istotu, že tu si zapicháš bez ohľadu na to ako nemožne sa budeš správať. Určite ťa žiadna z týchto dám nevyhodí, pretože sú tu na to, aby ti ulahodili a nie na to, aby ťa súdili. Z tejto noci alebo hodinky si odnesieš toľko skúseností, koľko sa ti nepodarilo získať snáď ani za celý tvoj sexuálny život. A je jedno kedy si s ním začal. Proste to využi a dovoľ jej, aby na teba nasadla a urobila ťa tak ako si zaslúžiš. Ktovie kedy táto celá situácia skončí a ty nemôžeš byť tak dlho bez sexu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup