Všetko, čo ste chceli vedieť o vodnej rekreácii

Na webovej stránke si môžete zariadiť nájom motorových a jachtových jácht, vysokorýchlostných člnov, motorových lodí na svadby alebo firemné večierky, domácich robotov na rodinné cestovanie. Zvláštnosťou projektu je to, že všetky plavidlá sú zastúpené za ceny od majiteľov lodí.

jachta

  • Či už ste na dovolenke v letovisku Rosa Khutor v Soči, či už cestujete do Talianska alebo na individuálnu prehliadku do Dubaja, môžete si objednať loď alebo jachtu na výlet loďou bez toho, aby ste opustili hotel. Napríklad tu je najväčší výber lodí, ktoré si môžete prenajať na prechádzke po jazerách Talianska – Garda a Como alebo si objednať limuzínový čln v Benátkach, ktorý vás zavedie z letiska až k vstupu do hotela.
  • Jedným z najobľúbenejších druhov vodnej rekreácie je prenájom plachetnice . Môžete si prenajať plachetnicu s kapitánom alebo bez kapitána a vyraziť na Baleárske, Kanárske alebo grécke ostrovy.
  • Plavby na plachetniciach – smer, ktorý sa práve začína popularizovať. Koniec koncov, nie každý si môže dovoliť prenajať si celú jachtu, ktorej náklady začínajú od 1.000 eur, alebo jednoducho nemajú licenciu na riadenie plavidiel. V tomto prípade je tu vynikajúca možnosť – môžete si zakúpiť plavbu s ubytovaním v kabíne na jachte a ísť na jedinečnú cestu v zábavnej spoločnosti a so skúseným kapitánom len za 500 eur za týždeň na jachte.

přístav
Vďaka svojim zástupcom v rôznych krajinách ponúka Anyships exkluzívne zájazdy a trasy na jachte v rôznych krajinách . Jedná sa o jednu z mála služieb, kde je možné zakúpiť vstupenky na Grand Prix Formule 1 v Abu Dhabi s pozeraním nie zo štandardného stánku, ale z jednej z najväčších svetových mega-jácht Lotus. Počas pretekov je jachta ukotvená v slávnom Yas Marina vedľa pretekárskej dráhy a pretekárske autá prelietavajú len pár metrov od vás. Koniec pretekov možno oslavovať na slávnej súkromnej party Amber Lounge na luxusnej jachte Majesty 101, ktorej vstupenky môžete zakúpiť aj na anyships.com. Takéto a podobné skvosty Vám prináša táto spoločnosť.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup