Stavte na sklo

Vlastnosť výrobkov a materiálov byť nadčasový si ceníme hlavne z hľadiska ich funkčnosti a dlhej životnosti, čo nám umožňuje investovať len raz s výsledkom dlhodobého užívania bez nejakých ďaľších veľkých zásahov. Medzi také môžeme bez problémov zaradiť sklenené steny, ktoré tvoria interiérové konštrukcie v moderných domácnostiach, kanceláriách či obchodných priestoroch. Dokážu vytvoriť nový priestor, pričom kladú dôraz na vizuálny efekt, originalitu a zároveň aj nadčasový design. Vzhľadom na ich priezračnosť majú schopnosť danú miestnosť opticky zväčšiť spolu s vytvorením požadovanej clony v priestoroch.

okno 1

 

 

Konštrukcie zo skla majú výhodu v neobmedzenom rozdelení priestoru a sú maximálne bezpečné, pretože sa vyrábajú z kaleného bezpečnostného skla. Môže byť číre alebo pieskované, obidva varianty sú veľmi zaujímavé a v interiéroch atraktívne pôsobiace.

dvere 5

 

Bezrámové sklenené priečky sú čoraz viac vyhľadávané zákazníkmi moderných kancelárskych priestorov, ale stále viac populárne sa stávajú aj vo svete domácich interiérov. Prevažuje ich praktickosť a estetická stránka. Vyrábajú sa v hrúbkach od 8 do 12 mm s mnohými možnosťami povrchovej úpravy, ako je pieskovanie, polep až po potlač skla. Kotvia sa do podlahy a do stropu.

Z hľadiska mechanického použitia je možné ich rozdeliť do troch skupín:

-pevné deliace steny:

sú vyrábané vo veľkom rozpätí rozmerov a podľa potreby je možné kombinovať číre a matné prevedenie

-steny s otváracími dverami:

prerozdelia priestor na požadované rozmery, dverné krídlo môže byť bezrámové alebo v hliníkovej zárubni, štandardne sa uzatvárajú len z jednej strany, ale je možné ich opatriť samozatváracím mechanizmom a madlom

-steny s posuvnými dverami

ich úloha je totožná s tými otváracími, ale majú výhodu šetrenia priestoru, pretože dvere sa posúvajú, a teda nie je potrebný veľký priestor na ich prevádzku, dvere môžu mať výšku priečky a takisto je možné na nich namontovať samozatvárací systém


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup