Riešenie tehotenského celibátu

Tehotenstvo sa nás ako páru vždy dotkne. Či už bolo chcené alebo nechcené. O to viac s nami pohne, keď sme sa veeeľmi dlho snažili a nakoniec sa to predsa podarilo. Či už prirodzenou cestou alebo nejakým umelým oplodnením. Muži sa tešia na časy, keď budú môcť sexovať bez obáv tehotenstva, to znamená cez tehotenstvo ženy bez obáv, ale všetko je zrazu úplne inak. Žena sa bojí, pretože sa to konečne podarilo a ona by to nechcela pokaziť. Teší sa, no nechce pochopiť vaše rozpoloženie, že keď si predstavíte, že najbližších deväť mesiacov máte byt na suchu, tak sa vám nechce pomaly ani žiť. Ani len prežívať zo dňa na deň. Pre chlapa je to nekonečne dlhý čas a najmä v takomto prípade, keď rátal s tým, že to bude mať každý deň bez obáv a stresu.

abstract-4685366_1920

Čo potom ostáva takémuto mužovi, ktorý chce podporiť manželku s dieťaťom, no má svoje potreby? Erotické služby Privatportal mu splnia jeho potreby a zároveň môže podporiť svoju manželku tým, že nebude na ňu v sexuálnej oblasti vôbec tlačiť. Nechá ju užívať si tehotenstvo, možno sa časom dočká aj sexu od nej, no ak nie, tak sa pravdepodobne nič nestane, lebo si to už zabezpečí niekde inde. Doma vám zostane príjemná atmosféra a nebudete viesť zbytočné siahodlhé debaty so ženou o tom, prečo by ste mali utužovať váš vzťah aj takýmto spôsobom.

model-5274807_1920

Je zbytočné naliehať na ženu, ak nechce. V takýchto prípadoch je pre ňu prvoradé dieťa, ktoré sa konečne podarilo splodiť. Už nebudete musieť počúvať každý mesiac tie výčitky, že ste asi zlyhali a nepodarilo sa vám splodiť ani len jedného potomka. Môžete sa tešiť na jeho príchod a neriešiť sexuálnu oblasť s manželkou. Tá si teraz chráni svoje útroby, pretože sa v nich skrýva zázrak života. Tešte sa s ňou, nenaliehajte a radšej si to vyriešte po svojom. Deväť mesiacov vám potom ujde oveľa skôr ako ste si mysleli a vaša žena bude na vás hrdá, že ste k nej boli taký pozorný a nenaliehali ste na ňu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup