Ovládol nás svet šálov a šatiek

Chrániť sa pre studeným vetrom a chladom je v tomto ročnom období priam nevyhnutné. Teplučký šál alebo oversize odevy šatka, uviazaná na krku, zabráni preniknutiu chladu k telu a navyše, ak je pekný, farebne a štýlovo zladený s ostatnými odevmi, tvorí jeden kompaktný celok. V zime je, samozrejme, vhodnejší šál z pleteniny alebo vlny, na teplejšie dni si môžete zobrať tenšiu šatku, ktorá navyše štýlovo uviazaná okolo krku bude vyzerať šmrncovne. Rozžiari vás a dodá vám štýl.

trh

Ak sme vám práve vnukli myšlienku na kúpu nového kúska do vášho šatníka, tieto veci si pri ich nákupe všímajte:

  • Druh materiálu

Žena útlejšej postavy si môže vybrať šál, ktorý ju trocha zviditeľní a bude výraznejší. Vhodné sú hrubšie a objemnejšie materiály.

  • Farebný odtieň

Dôležitým faktorom je farba vybratého doplnku. Dajte pozor, aby sa odtieň danej farby hodil k vašej tvári, správnym výberom docielite mladistvý a svieži výzor. Vzorované šály a šatky sú fajn, ale treba dbať na farebné odtiene, ktoré sa na nich nachádzajú a doladiť s ostatným oblečením.

Pre džínsové maniačky
V teplejších dňoch je pre ženy a dievčatá, ktoré preferujú džínsové oblečenie, vhodná šatka, jednoducho ovinutá okolo krku s obyčajným uzlom, biele tričko pod vrchnú bundu a môžete vyraziť do mesta. Elegantný výzor máte istý.

Veľkosť pŕs určuje dĺžku
Veľké, výrazné prsia si každý hneď všimne, a tak je vhodnejšie zvoliť si šál, ktorý bude končiť nad prsiami, aby on bol tým, na čo upútate pozornosť. A v opačnom prípade, pri menších prsiach si môžete dovoliť dlhé šály, tie opticky dodajú vášmu hrudníku trocha väčší objem.

výraz

Trendom sú maxi šály
Maxi šály majú výhodu kombinovateľnosti a variability. Hodia sa k bundám aj ku kabátom a nemusia byť nevyhnutne len omotané len okolo krku, ale dajú sa využiť ako kapucňa alebo akási štóla cez kabát, čím dosiahnete elegantnejší vzhľad. Móda sa v obmenách vracia, a tak sa môžete nechať inšpirovať aj módnymi trendmi minulých rokov.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup