Ochráňte váš tovar alebo produkty

Ochráňte váš tovar alebo produkty s použitím poštovej bublinkovej obálky!                                                                  

Často sa stáva, že nesklenené aj sklenené tovary a produkty napriek výstižnému červenému nápisu KREHKĚ! nezvládnu svoju cestu poštou a k zákazníkovi sa dostanú poškodené. Nie vždy je to chyba neopatrnej manipulácie zamestnancov, ale rovnako aj to, že tovar alebo produkt  je nesprávne a rovnako aj slabo zabalený.

 

post-403145_960_720

Ako sa však zabezpečiť tak, aby k vám prišla vaša zásielka v úplnom poriadku, prípadne aby sa vaša odoslaná zásielka dostala k adresátovi alebo kupcovi?                      

Samozrejmou odpoveďou každého skúseného zainteresovaného je predsa bublinková obálka http://www.2packsk.sk/obalky-sk/bublinkove-obalky-sk. Z čoho sa skladá táto bublinková obálka? Jej vnútro je vylepené špeciálnou bublinkovou fóliou, a jej použitie je naozaj veľmi jednoduché.  A možno aj práve preto si ju obľúbili milióny užívateľov, a určite aj k vám v nej prišli objednávky kníh alebo podobného tovaru alebo produktov. Je jedno či ste podnik alebo spoločnosť malej a strednej veľkosti, alebo či ste súkromná osoba ktorá sa snaží predať a v poriadku odoslať veci ktoré už nepotrebujete, je tu možnosť odberu a nákupu rôzneho množstva obálok, a rovnako aj  rozmerov, ktoré sa odvíjajú od veľkosti produktov            

  • Bublinkové obálky balené v množstve 100 kusov
  • Bublinkové obálky balené v množstve 10 kusov
  • Farebne bublinkové obálky balené v množstve 10 kusov
  • Farebne bublinkové obálky balené v množstve 100 kusov
  • envelope-2575249_640

Všetko toto v spojení s cenou je naozaj dobrá kombinácia. Suma sumárum, hlavnou výhodou bublinkových obálok je ich veľmi príjemná trhová cena a odolnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť pri preprave naozaj hocičoho. Dokonca aj nešetrné zaobchádzanie a už na pohľad veľmi nebezpečné pády a údery.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup