Máte zlú alebo nekvalitnú erekciu?

Možno vás trápi problém s erekciou. Alebo nebodaj máte erektilnú dysfunkciu? Viete, aký to je stav, príčiny a liečba https://www.lacnegenerika.to/blog/erektilna-dysfunkcia-priciny-liecba/? Ako proti problémom s erekciou bojovať? S pomocou pozitívnych zmien vo vašom živote vypusťte z hlavy všetky negatívne myšlienky. Môžete sa tak výkonnej úzkosti zbaviť raz a navždy. Nenechajte problémy prekvitať, ale ich vyriešte hneď v zárodku.

muž, cigaretový dym

Muži vnímajú veľkosť svojho penisu dosť citlivo a veľmi sa snažia mať dokonalé telo pre svoju partnerku. Negatívny obraz o vlastnom tele vie byť príčinou zlej alebo nekvalitnej erekcie. Možno sa vám ani erekcia nedostaví. Ak chcete mať najlepší sex, nemusíte mať hneď ten najväčší a najhrubší penis na svete. Stačí mať dobrú techniku na milovanie a intímne sexuálne hrátky a nebojte sa, vaša partnerka bude spokojná. Niekedy pre ženu ani nie je dobré, keď má muž veľký penis, ale skorej to prináša problémy aj žene. Ak nemáte sebavedomie v posteli, môžete ho získať pomocou zopár šikovných trikov. Vyskúšajte cviky alebo zmeňte svoj štýl obliekania alebo vyskúšajte tabletky na erekciu. To vám isto pomôže s vaším sebavedomím. Ak sa bojíte sklamania v posteli, vyskúšajte strach prekonať tak, že sa spoločne s partnerkou rozohrejete a môžete si aj prečítať nejakú sexuálnu príručku pri ktorej viete vyskúšať aj nejaké nové sexuálne techniky alebo polohy.

pregnant-woman-2k-1280x640

Dozvediete sa viac o ženách a aj čo sa im v posteli najviac páči. Prečítajte si tiež množstvo erotických príbehov a nechajte sa nimi inšpirovať. Tieto rady potom môžete vyskúšať aj so svojou partnerkou. Vaše problémy s erekciou sa môžu aj úplne vytratiť, keď budete uvoľnený a spokojný so svojím sexuálnym intímnym životom so svojou partnerkou. Nehanbite sa a nechajte stres za dverami. Ten k takýmto radovánkam naozaj nepatrí a zvyčajne len škodí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup