Havlíková prírodná apotéka

Starostlivosť o pleť začína hneď po prebudení. Aj keď v noci nie je namáhaná, ranné prebratie ju napne a bude pôsobiť sviežo. Takisto by ste nemali podceňovať ani denný krém pod make-up. Najhlavnejšia starostlivosť prichádza večer. Spať by ste nemali ísť s dokonale vyčistenou, nakrémovanou tvárou. Najdôležitejšie je vybrať si správnu kozmetiku, ktorá vám nespôsobí začervenanie a nevysušuje. Posledné roky sa rozšíril trend prírodných produktov. Práve toho sa chytila značka Havlíková prírodná Apotéka. Svoje predajne má otvorené v niekoľkých krajinách na Slovensku a v Českej republike. Ponúkajú široký sortiment ako pre ženy, mužov, ale aj malá deti. Vďaka použitým bylinkám, ktoré pestujú, majú výrobky príjemnú vôňu a blahodarné účinky.
 
oolej

Krémy                                     Veľké zastúpenie majú denné a nočné krémy. Podľa typu pokožky sú pre vás pripravené Krásna kurtizána, Anjelská tvár, Havlíkov prírodný zázrak a mnoho ďalších. Na ich e-shope si viete vybrať produkt podľa popisu, no ak máte špecifické požiadavky, navštívte niektorú z ich kamenných predajní a po konzultácií si odnesiete ten správny krém pre vás. Nebojte sa vypýtať si vzorku. 
 
Odličovanie                            Keďže ako prvé sa musíte zbaviť líčenia, sortiment má vysoké zastúpenie aj v pleťových, čistiacich vodách a géloch. V ponuke sú tiež peelingy a masky. Najobľúbenejšou maskou na tvár je Kráľovské raňajky, ktorá sa nanesie na neumytú tvár, nechá sa pôsobiť tri minúty a umyje sa. Na výber máte tiež z telových mliek a olejčekov na telo, ktoré ochraňujú pokožku.    

kosmetkika
 
Vlasová kozmetika      V ponuke produktov na vlasy nájdete niekoľko šampónov z rôznych bylín. Výber záleží od typu vlasov. Okrem biošampónov môžete skúsiť aj mydlo, ktoré je špeciálne prispôsobené. Obľúbené sú tiež oleje na končeky. Práve rozštiepené končeky dokážu zaceliť a vy sa tak môžete tešiť z dlhej, lesklej hrivy.