Máte postavu v tvare jablka? Tieto šaty sa vám hodia najlepšie!


Viete, že máte tvar tela v tvare jablka, ak máte:

  • Široký trup
  • Široké ramená
  • Priemerné až plnšie prsia
  • Nedefinovaný pás
  • Tenšie ramená a nohy
  • Plochý zadok   
  • Boky, ktoré sú užšie ako vaše prsia

šaty

Nemusíte mať veľmi veľké brucho na postavu v tvare jablka, tento typ postavy znamená , že vaše ťažisko alebo vaša mimoriadna váha sa nachádza v brušnej oblasti.
Teraz, keď ste celé natešené z vášho nového nájdeného typu tela, poradíme vám, aby ste pre tento tvar našli perfektné, ideálne šaty. Tajomstvo je jednoduché. Najdôležitejšou úlohou je nájsť štýl, ktorý zdôrazňuje vaše poprsie a upúta pozornosť od vášho pásu. Tu je zoznam šiat, ktoré opticky zakryjú vašu brušnú oblasť.

1. Skryte maličké nedostatky pomocou šiat v tvare A
Tento tvar je perfektný pre vaše prsia a sukňa sa krásne rozprestiera do A-línie. Cieľom je udržať pozornosť mimo vašej problémovej oblasti. Vzhľadom k tomu, tvary jabĺk majú tenké ruky a nohy, môžete zvoliť dĺžku šiat po kolená alebo dĺžku po členky. Stredné dĺžky vám budú pridávať zbytočné kilá.

2. Komfortné a zúžené šaty
Šaty, ktoré len príležitostne padajú priamo na vaše telo bez dôrazu na pás alebo boky, je ďalšia dobrá voľba pre vašu postavu jablka. Tento štýl bude takisto robiť vaše nohy štíhlymi, čo nie je nikdy zlá vec. Znova sa uistite, že vyberiete dĺžku, ktorá je nad kolená, inak bude vaša horná polovica a spodná polovica vyzerať neprimerane.

růžové šaty

3. Vzorová mágia
Ďalším vizuálnym trikom, ako odvrátiť pozornosť od brucha, je vybrať si šaty s jediným vzorom po celej dĺžke. Rovnako ako tvar línie A, budete pôsobiť  štíhlo a zaostrenie bude na hornej a dolnej časti vášho tela. Nosenie vzoru, ktorý sa mení v strede alebo pridaním opaska, prinesie oči rovno do stredu, kde práve nechcete upriamiť pozornosť.
 
Teraz, keď viete, aké sú najlepšie šaty pre vašu postavu, je čas ísť von a oslniť všetkých naokolo!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup