Je tantrická masáž o sexe?

Pre súčasnú spoločnosť a to najmä ľudí v strednom alebo mladšom veku sa stáva typické, že radi objavujú množstvo nových a pre niekoľko možno nepoznaných či extravagantných zážitkov. Ale nie všetko čo je nepoznané je automaticky zlé. Niekedy je to práve naopak!

Pánske boxerky, banán, humor

Zaujímavo pôsobí taká tantrická masáž, ktorá však vo svojej podstate nie je žiadnou novinkou, ale čerpá zo starodávnych tradícii, ktoré dokážu efektívne zaobchádzať s čerpaním čerstvej životnej energie a životných síl. Jej metódy sú však také originálne, že sú dodnes považované za niečo moderné, nové a stále dostatočne nepoznané.

Pretože stále nájdeme ľudí, čo tento špecifický rituál hádžu do jedného vreca s erotickými službami či dokonca prostitúciou. Nejde ale vyvrátiť to, že základom úspešne vykonanej tantrickej masáže musí byť tiež nahota či dotyky okrem celého tela takisto v oblastí intímnych partií. A áno, je prirodzené, že pri takomto uvoľnení dokáže zákazník zažiť sexuálne vyvrcholenie. Je to však prirodzený postup, rovnako ako špeciálna hudba v pozadí či nadmieru sympatické, čisté a ukľudňujúce prostredie. Samozrejme tiež vrelý a reprezentatívny prístup masérok, kedy je však pohlavný styk s nimi v tomto prípade pochopiteľne zakázaný ! ( na rozdiel od bordelu). Na druhej strane je ale pravda, že spravidla zažijete silný erotický zážitok (čím sa však uvoľňuje sexuálne napätie).

Zvodná žena v tme

A sexualita je súčasťou každého z nás. Teda tak, ako je cieľom tantry uvoľniť emočné a telesné napätie, rovnako by mala zbúrať prirodzené sexuálne bloky, avšak samozrejme v zdravej miere.

  • V neposlednom rade záleží na zákazníkovi, do akej miery mu je masáž komfortná a do akej miery masér/ka môže zachádzať (najmä v prípade intímnejších dotykov, čo nemusí byť výzva pre každého).

Pre tých skúsenejších je ale naopak možné „pritvrdiť“ a vybrať si z ponuku masáží, čo poskytujú o niečo vyšší level poznania a senzuálnych praktík. Spomeňme napr. techniku body to body, kedy sa okrem rúk používa celé telo a špeciálny klzký gél.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup