Internetové portály

S rastom životnej úrovne, s rastom množstva zarobených peňazí, čoraz viac cestujeme. Z rôznych dôvod :

  • Škola
  • Zamestnanie
  • Poznávanie
  • Dovolenka

apple

Ako si to všetko v dnešnej dobe vyberáme ? Ak si vyberáme štúdium v zahraničí, strávime na internete s rodičmi veľa času. Hľadáme školy, internáty, vybavenia škôl, recenzie o školách. Prezeráme si internetové stránky vybraných škôl, prezeráme si študijné programy, ktoré ponúkajú, zapisujeme sa na skúšky, konzultácie. Hľadáme všetky študijné materiály, odovzdávame projekty. Sme skrátka na internete sústavne a to ešte nepočítam čas strávený na sociálnych sieťach a rôznych iných portáloch, ktoré sú zdrojom hier a zábavy. Už ani nepozeráme klasické televízne vysielanie, sťahujem filmy, hudbu.

Aj zamestnanie si vyberáme cez inzeráty na internete. Kde inde ? Klasické noviny v tlačene podobe vyhynuli ako dinosaury . Všetko je skrátka vo vyhľadávačoch na internete. Brigády, čiastočné pracovné úväzky aj trvalé pracovné pomery. Aj záujem o pracovnú pozíciu už prejavujeme iba cez internet. Všetko ide cez internet- životopis, žiadosť o prijatie do zamestnania. Aj odpovede nám prichádzajú touto cestou. Vynecháva sa pošta klasická- v tlačenej podobe. Ušetrí sa aj na poštových službách.

Ak máme voľný čas a záujem spoznať nové mesto, zúčastniť sa na koncerte, divadelnom predstavení, športovom podujatí- aj vtedy to hľadáme na internete. Cez internet aj kupujeme lístky na podujatia aj cestovné lístky. Všetko je skrátka na internete.

technologie

Chceme si kúpiť dovolenku ? cestovné kancelárie ponúkajú širokú ponuku na internetových stránkach. Alebo si zarezervujeme priamo hotel vo vybranej destinácii a rovnako cez internet si kúpime lístok na lietadlo.
 Žijeme skrátka v dobe internetu a jeho neodškriepiteľných výhod. Výhod vo všetkých spoločenských sférach. Že to má aj nevýhody ? Áno, ako nakoniec všetko.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup