Antikorové zábradlie s funkciou nadčasovosti

Aj malá zmena prinesie veľký výsledok.  Platí to aj v prípade antikorove zabradlie . Výmena starého, rokmi znečisteného a občas aj nefunkčného zábradlia za moderné antikorové prevedenie dodá schodom, balkónom, terasám a akémukoľvek priestoru čistý a nový nádych. V porovnaní s predchádzajúcim zábradlím, u ktorého bol potrebný pravidelný antikorový náter je nerezový materiál funkčné a praktické riešenie.

apartments-1845884_640

Jeho využitie je nielen v starších domoch ale aj v moderných areáloch obchodných centier, bánk, na letisku, prakticky všade.

Prvotný návrh a predstava zákazníka sa po konzultácii s odborníkmi vizualizuje a Vy získate náhľad riešenia. V ponuke je veľa možností prevedenia, uchytenie a ukotvenie  je možné viacerými spôsobmi a takisto je možná aj kombinácia materiálov. Obľúbené sú celokovové konštrukcie, kde sú nosné antikorové stĺpy bezpečne uložené a takisto aj výplne zo skla sa tešia obľube. V poslednej dobe sa uplatňujú aj pri obnove panelových domov.

Moderné antikorové zábradlie sa nemusí zvárať a jeho inštalácia je jednoduchá. Rovnako ako aj jeho údržba. Výsledný efekt je dlhá životnosť a vysoká funkčnosť popri estetickej hodnote.

V prípade potreby je možné jeho bočné kotvenie, kedy napríklad na terase alebo užšom schodisku dokonale využijeme jeho priestor, bez toho, aby nám zábradlie prekážalo.

seat-1117599_640

Ponúkané doplnky môžu byť aj drevené, harmonické doplnenie kovu a dreva je čoraz viac obľúbenejšie.

Mnohé interiéry, rovnako ako aj exteriéry skrývajú rohy a zákutia. Práve pre tieto problémové časti sú k dispozícii riešenia na mieru a pre individuálne potreby zákazníka.

Vizualizácia návrhu, odborné poradenstvo, cenová kalkulácia a profesionálny prístup patria k celkovému servisu. Nesprávne rozhodnutie pri výbere zábradlia Vás stojí čas a peniaze a odborníci to vedia.

Práve z tohto dôvodu je korektná spolupráca a odborná rada nápomocná.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup