Ako dosiahnuť dokonalý NUDE LOOK

Základom NUDE LOOK je to, aby vaša tvár vyzerala čo najprirodzenejšie. Zabudnite preto na nánosy mejkapu, výrazné očné tiene, rúž, či riasenku. Na to, aby ste si mohli dovoliť tento štýl líčenia, či skôr nelíčenia, musí byť vaša pokožka čo najzdravšia. Na rozdiel od klasického mejkapu, tento efekt nedosiahnete za pár minút. Preto sa o ňu musíte starať preventívne.

krásla
 
To, čo robí našu tvár krásnou, je najmä žiarivá pleť bez nedokonalostí, akými sú napríklad drobné vyrážky, či začervenané a suché miesta. Ku svojej každodennej starostlivosti, by ste preto mali zapojiť aj nasledujúce úkony:
 

  • Aspoň dvakrát za týždeň svojej pleti doprajte píling. Môžete siahnuť po rôznych maskách, alebo krémoch.
  • Nezabudnite na príjem potrebných vitamínov, minerálov a ďalších látok, ktoré priamo vplývajú na zdravie pokožky- zinok, vitamín C, kolagén…
  • Detox celého organizmu pomáha aj zdravej a čistej pokožke. Doprajte si ho aspoň raz za mesiac.
  • Užívajte probiotiká. Tie urobia dobre celému organizmu a aj pokožke.
  • Pravidelné čistenie pleti je samozrejmosťou.
  • Používajte kvalitné hydratačné krémy.
  • Ak chcete zo svojej pokožky dostať všetko zlé, vyskúšajte pravidelné naparovanie.

 
zrzka

NUDE LOOK a líčenie
 
Ak vás ohúril tento štýl, bez trošky mejkapu sa predsa len nezaobídete. Jeho účelom, je zvýrazniť to pekné a naopak, zakryť to menej pekné. Dôležitý je výber správnej kozmetiky, ale taktiež spôsob nanášania mejkapu. Základom je kvalitná a lesklá podkladová báza. Tú aplikujte pomocou hubky na mejkap, pretože takto ju lepšie dostanete do pórov a vyhladíte všetky drobné nedostatky. Krycí mejkap v tomto prípade potrebovať nebudete. Použite bezfarebnú, ale hnedú špirálu na riasy. Záleží to samozrejme od toho, či patríte k svetlým, alebo tmavším typom. Očné tiene nepoužívajte vôbec a taktiež zabudnite na farbenie obočia. Naňho môžete použiť maximálne bezfarebný gél na úpravu jeho tvaru. Farebný rúž nahraďte hydratačnou pomádou, alebo bezfarebným leskom.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup